Jak wygląda proces pozycjonowania

Pozycjonowanie stron WWW to proces, którego wynikiem jest obecność strony internetowej najlepiej w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania. Cały proces pozycjonowanie odbywa się w kilku krokach, których wdrożenie zaplanowane jest na kilka miesięcy. Każde działanie wdrażane jest w odpowiednim czasie.

Pierwszym krokiem pozycjonowania jest optymalizacja, która polega na sprawdzeniu kodu strony pod kątem obecności niezbędnych elementów. Jeśli takiego elementu nie ma, to trzeba do wstawić. Przygotowanie strony pod pozycjonowanie trwa kilka dni. W tym procesie bierze udział programista oraz specjalista SEO.

Drugim krokiem w procesie pozycjonowania jest przygotowanie listy wartościowych miejsc, do których zostaną dodać linki prowadzące do strony. Miejsca dobierane są zgodnie z tematyką strony klienta. Linkowanie odbywa się ręcznie i nie jest w żaden sposób przyśpieszane automatami czy programami, które to robią o ustalonej porze.

Nasze sposoby linkowanie są autorskimi i odbiegają, od tych powszechnie stosowanych przez konkuruję. Stare, znane metody nie przynoszą już takich efektów, jak by tego oczekiwał klient i dlatego stosujemy własne metody. Przed ich wdrożeniem wykonywaliśmy testy mające potwierdzić ich skuteczność oraz bezpieczeństwo.

Trzecim krokiem pozycjonowania jest tworzenie wartościowych treści, które posłużą do promowania strony klienta w wartościowych portalach. Między czasie kontrolowane są postępy wcześniej wdrożonych działań. Jeśli efekt pojawia się zbyt wolno, to po raz kolejny szczegółowo sprawdźmy, co ewentualnie mogło umknąć podczas wcześniejszej, szczegółowej analizy stron.

W trakcie pozycjonowania korzystamy z wielu polskich i zagranicznych portali internetowych, które umożliwiają nam szybsze osiągnięcie efektu. W całym procesie staramy się, aby każdy krok był wykonywany starannie oraz z zachowaniem najwyższych standardów. Pozycjonowanie w naszej firmie jest bezpieczne oraz sprawdzone. Chwalone przez wielu klientów.