Jak pozycjonujemy

Pozycjonowanie stron WWW to proces, którego nie można dziś w żaden sposób przyśpieszyć. Wszelkie sposoby szukania drogi na skróty kończą się zrobieniem kroku w tył. Pozycjonowanie w naszej firmie jest w pełni rzemieślniczą i profesjonalną usługą, która polega na dostosowanie strony WWW do standardów Google oraz wprowadzenie jej do TOP10 wyników wyszukiwania pod zlecone frazy.

Zanim zaczniemy proces pozycjonowania, przeprowadzamy rozmowę z klientem i ustalamy jego oczekiwania. Po zakończeniu rozmowy przygotowujemy ofertę dopasowaną do profilu biznesu klienta. Uwzględniamy w niej wszystkie uwagi oraz proponujemy nowatorskie rozwiązania.

Rozpoczęcie prac pozycjonerskich zaczynamy od przeprowadzenie audytu strony, który pokazuje, czego brakuje na stronie i jakie elementy należy uzupełnić. Kiedy sytuacje jest już jasna, przystępujemy do przeprowadzanie optymalizacji. Proces ten wykonywany jest przez doświadczonego programistę, który w porozumieniu ze specjalistą SEO wszystkie zalecenia wprowadza.

Po przeprowadzeniu audytu dokonujemy czynności, które polegają na zgłoszeniu strony klienta do wyszukiwarki Google, aby zostały zaindeksowane wszystkie przeprowadzone zmiany. Zadanie to wykonywane jest za pomocą specjalistycznych narzędzi. Oprócz tego instalujemy na stronie narzędzia analityczne, które pokazują, ile osób odwiedza stronę oraz jak wygląda przepływ użytkowników.

Kiedy strona jest już przygotowana do pozycjonowania, dopasowujemy strategię, aby móc w przybliżeniu określić czas, jaki potrzebny będzie do wypozycjonowania strony pod podane wcześniej słowa kluczowe.
Po ustaleniu strategii przystępujemy do promowania strony na stronach WWW w serwisach internetowych oraz w mediach społecznościowych, które są licznie odwiedzane przez użytkowników. Zamieszczane są tam linki do strony klienta, co pozwala szybko osiągnąć wysokie pozycje.

W procesie pozycjonowania wdrażamy autorskie metody, które stosuje tylko nasza firma. Nie stosujemy SWL czy innych automatów, które mogą tylko zaszkodzić całemu procesowi. Każdego dnia staramy się ulepszać nasze metody, aby klient otrzymał to, czego oczekuje.

Pozycjonowanie nasze sprawdza się nawet na trudne frazy, które na dzisiaj są odporne na pozycjonowanie za pomocą przestarzałych metod. Prace pozycjonerskie wykonywane są każdego dnia, co sprawia, że postępy widoczne są z tygodnia na tydzień. Jeśli dany klient wymaga więcej czasu, to oczywiście jest mu poświęcany.

W trakcie prac istnieje możliwość dodania nowych słów kluczowych, aby zwiększyć liczbę odsłon na stronie. Jesteśmy elastyczni i otwarci na dialog. Szanujemy klienta i doceniamy dobry kontakt oraz premiujemy klientów, którzy decydują się na stałą współpracę.